Ubezpieczenie auta w leasingu

Ubezpieczenie auta w leasingu – dlaczego warto?

Bierzesz auto w leasing? Dobierz do niego atrakcyjny pakiet komunikacyjny!

Poznaj ofertę Volkswagen Financial Services na ubezpieczenie auta w leasingu, zabezpiecz swoją firmę przed poniesieniem dodatkowych kosztów napraw samochodu i śpij spokojnie przez cały okres trwania umowy!


Co daje Ci ubezpieczenie auta w leasingu?

Oferta Volkswagen Financial Services na ubezpieczenie auta w leasingu przygotowana została z myślą o markach z Grupy Volkswagen: Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Dostawcze, ŠKODA, Audi, SEAT i Porsche.

W ubezpieczeniu tym dostajesz możliwość bezgotówkowej likwidacji szkód, a także naprawy samochodu w Autoryzowanych Stacjach Obsługi z użyciem oryginalnych części zamiennych. Co więcej, ubezpieczenie auta w leasingu możesz rozszerzyć o dodatkowe opcje ochrony poprzez m.in:

  • ubezpieczenia: utraty zniżek, ochrony prawnej, MediPlan, szyb, bagażu, fotelika, Równa Droga,
  • program Gwarantowane Auto, który pozwala obniżyć wydatki związane z użytkowaniem samochodu po upływie gwarancji fabrycznej – w przypadku awarii koszty naprawy zostaną pokryte przez zakład ubezpieczeń, zgodnie z zakresem wariantu ochrony,
  • RTI – ubezpieczenie wartości fakturowej pojazdu, które w przypadku wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży pozwoli nabyć nowy samochód o takiej samej wartości fakturowej.

Elastyczne ubezpieczenie auta w leasingu

Elastyczne ubezpieczenie auta w leasingu

Z Volkswagen Financial Services ubezpieczysz każdą markę samochodu w ramach oferty przygotowanej we współpracy z profesjonalistami największych towarzystw ubezpieczeniowych: TUiR Allianz Polska S.A., STU Ergo Hestia S.A. i Cardif ARD S.A. Oddział w Polsce. Co więcej, jeśli za ubezpieczenie auta w leasingu nie chcesz płacić jednorazowo, możesz rozłożyć koszty polisy na przykład na 12 wygodnych rat i spłacać je wraz z ratą leasingową!


Auto w leasingu - ubezpiecz je u swojego dealera

Auto w leasingu – ubezpiecz je u swojego dealera

Biorąc auto w leasing w salonie wybranej marki z Grupy Volkswagen, dostaniesz do niego szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w atrakcyjnej cenie. Wszystkie formalności związane z leasingiem i ubezpieczeniem auta w leasingu załatwisz za jednym razem i w jednym miejscu – najbliższym salonie samochodowym wybranej marki z Grupy Volkswagen. W przypadku wystąpienia szkody wszelkimi formalnościami zajmie się Twój dealer samochodowy. Sprzedawca zaproponuje Ci również najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy kończyć się będzie Twoja aktualna umowa ubezpieczeniowa – bez zbędnych formalności przedłużysz ją w salonie.

Dowiedz się więcej o leasingu i ubezpieczeniu auta w leasingu

Leasing      Ubezpieczenia

Niniejszy dokument jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz nie może stanowić samodzielnej podstawy do zawarcia umowy ubezpieczenia lub powstania zobowiązań.

Potrzebujesz pomocy?

Przewiń do góry