Program Car Protect

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Ubezpieczenie przedłużonej gwarancji

Program CAR PROTECT stworzyliśmy z myślą o zabezpieczeniu Cię przed nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z eksploatacją pojazdu. Pozwala on obniżyć koszty związane z użytkowaniem samochodu po upływie gwarancji fabrycznej. W przypadku awarii, koszty naprawy zostaną pokryte przez zakład ubezpieczeń, zgodnie z zakresem wariantu ochrony.

Korzyści Programu CAR PROTECT:

  • jeździsz swoim autem bezstresowo, dzięki nieograniczonej limitem kilometrów ochronie od kosztów awarii
  • poruszasz się pewnie w kraju i za granicą, dzięki profesjonalnym naprawom w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen na terenie całej Polski i w krajach europejskich*
  • masz pewność profesjonalnych napraw dzięki stosowaniu wyłącznie oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta, na koszt zakładu ubezpieczeń
  • masz spokój na lata, ochrona możliwa aż do 10. roku eksploatacji auta
  • prostota i wygoda z myślą o Tobie, dzięki kompleksowej obsłudze w salonie

*Wyszczególniona lista znajduje się w Warunkach Ogólnych Ubezpieczenia

 

Program CAR PROTECT przygotowany jest we współpracy z Volkswagen Versicherung AG. To renomowany i doświadczony ubezpieczyciel, europejski ekspert w obszarze produktów przedłużonej gwarancji. Dla Ciebie współpraca z Volkswagen Versicherung, to kompleksowa ochrona i wygoda. Szybka likwidacja szkód i krótki czas oczekiwania na decyzję. Formalności załatwisz podczas jednej wizyty w ASO. To także naturalny wybór przy zakupie auta z grupy Volkswagen.
 

Wariant Diamentowy

Najszerszy zakres ochrony ubezpieczeniowej, porównywalny z zakresem gwarancji fabrycznej.

Wariant Platynowy

Obejmuje ochroną wszystkie części mechaniczne, elektryczne i elektroniczne, z wyłączeniem elementów eksploatacji oraz innych wyłączonych w warunkach programu.

Wariant Złoty

Obejmuje ochroną większość elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych.

Wariant Srebrny

Obejmuje ochroną elementy mechaniczne i elektryczne trzech głównych podzespołów: silnik z kołem zamachowym, automatyczne i manualne skrzynie biegów oraz układ paliwowy.

 

  Wariant Diamentowy Wariant Platynowy Wariant Złoty Wariant Srebrny
Wiek samochodu 0-24 miesiące 25-48 miesięcy 25-72 miesiące 49-96 miesięcy
Przebieg samochodu 0-60 000 km 0-150 000 km 0-150 000 km 0-200 000 km

 

Okres ochronny Wariant Diamentowy Wariant Platynowy Wariant Złoty Wariant Srebrny
12 miesięcy        
24 miesiące        
36 miesięcy        

Dla pojazdów będących w posiadaniu Klienta oraz będących jednocześnie po okresie ważności gwarancji producenta lub dodatkowej, dostępne są wyłącznie 12 miesięczne okresy ubezpieczenia.

Szczegóły Programu Car Protect przedstawi Ci sprzedawca w salonach Volkswagen, ŠKODA i SEAT.

Znajdź dealera

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).