Ubezpieczenie auta w leasingu

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Ubezpieczenie auta w leasingu

Ubezpieczenie auta w leasingu

Ubezpieczenie auta w leasingu – dlaczego warto?

Bierzesz auto w leasing? Dobierz do niego atrakcyjny pakiet komunikacyjny! Poznaj ofertę Volkswagen Financial Services na ubezpieczenie auta w leasingu, zabezpiecz swoją firmę przed poniesieniem dodatkowych kosztów napraw samochodu i śpij spokojnie przez cały okres trwania umowy!

Co daje Ci ubezpieczenie auta w leasingu?

Oferta Volkswagen Financial Services na ubezpieczenie auta w leasingu przygotowana została z myślą o markach z Grupy Volkswagen: Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Użytkowe, ŠKODA, Audi, SEAT i Porsche. W ubezpieczeniu tym dostajesz możliwość bezgotówkowej likwidacji szkód, a także naprawy samochodu w Autoryzowanych Stacjach Obsługi z użyciem oryginalnych części zamiennych. Co więcej, ubezpieczenie auta w leasingu możesz rozszerzyć o dodatkowe opcje ochrony poprzez m.in:

  • ubezpieczenia: utraty zniżek, ochrony prawnej, MediPlan, szyb, bagażu, fotelika, Równa Droga,
  • program Gwarantowane Auto, który pozwala obniżyć wydatki związane z użytkowaniem samochodu po upływie gwarancji fabrycznej – w przypadku awarii koszty naprawy zostaną pokryte przez zakład ubezpieczeń, zgodnie z zakresem wariantu ochrony,
  • RTI – ubezpieczenie wartości fakturowej pojazdu, które w przypadku wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży pozwoli nabyć nowy samochód o takiej samej wartości fakturowej.

Elastyczne ubezpieczenie auta w leasingu

Z Volkswagen Financial Services ubezpieczysz każdą markę samochodu w ramach oferty przygotowanej we współpracy z profesjonalistami największych towarzystw ubezpieczeniowych: TUiR Allianz Polska S.A., STU Ergo Hestia S.A., UNIQUA TU S.A. i Cardif ARD S.A. Oddział w Polsce. Co więcej, jeśli za ubezpieczenie auta w leasingu nie chcesz płacić jednorazowo, możesz rozłożyć koszty polisy na przykład na 12 wygodnych rat i spłacać je wraz z ratą leasingową!

Auto w leasingu – ubezpiecz je u swojego dealera

Biorąc auto w leasing w salonie wybranej marki z Grupy Volkswagen, dostaniesz do niego szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w atrakcyjnej cenie. Wszystkie formalności związane z leasingiem i ubezpieczeniem auta w leasingu załatwisz za jednym razem i w jednym miejscu – najbliższym salonie samochodowym wybranej marki z Grupy Volkswagen. W przypadku wystąpienia szkody wszelkimi formalnościami zajmie się Twój dealer samochodowy. Sprzedawca zaproponuje Ci również najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy kończyć się będzie Twoja aktualna umowa ubezpieczeniowa – bez zbędnych formalności przedłużysz ją w salonie.

 

Dowiedz się więcej o leasingu i ubezpieczeniu auta w leasingu

 

Leasing Ubezpieczenia

Niniejszy dokument jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz nie może stanowić samodzielnej podstawy do zawarcia umowy ubezpieczenia lub powstania zobowiązań.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).