Lokata Plus Biznes

Pieniądze pracują dla Ciebie

Lokata Plus Biznes to trafna inwestycja dla Twojej firmy!

Lokata Plus Biznes to wysoko oprocentowana, elastyczna lokata firmowa na okres od 30 do 360 dni o stałym lub zmiennym oprocentowaniu.

Lokata Plus Biznes dostępna jest w ramach umowy o prowadzenie rachunku firmowego Plus Konto Biznes.

  • Okres oszczędzania możesz określić indywidualnie z dokładnością do pojedynczego dnia. Lokata terminowa to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na inwestowanie pieniędzy.
  • Oprocentowanie Lokaty Plus Biznes zależy od jej okresu i wysokości. Lokaty o terminie do 179 dni mają oprocentowanie stałe, natomiast lokaty od 180 dni – oprocentowanie zmienne. Minimalna kwota lokaty wynosi 5 000 PLN. Im wyższa kwota lokaty, tym wyższe oprocentowanie!
  • Lokata Plus Biznes może być automatycznie odnawiana, a otwierając ją możesz zdecydować, czy odsetki mają być dopisywane do jej kapitału czy przelewane na wskazane konto. Wypłata odsetek następuje na koniec okresu lokaty, natomiast, w przypadku zakończenia Lokaty Plus Biznes przed terminem, należne odsetki są pomniejszane o połowę.
  • Lokata Plus Biznes przeznaczona jest dla posiadaczy Plus Konta Biznes, tj. osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek z o.o., cywilnych, jawnych, komandytowych, partnerskich, przedstawicieli wolnych zawodów oraz podmiotów non-profit, które chcą ulokować swoje pieniądze w pewny i bezpieczny sposób.
  • Depozyty w Volkswagen Bank objęte są systemem gwarantowania w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Lokata Plus Biznes to pewna i bezpieczna inwestycja nadwyżki finansowej Twojej firmy!

Korzyści

Lokata Plus Biznes to wysoko oprocentowana lokata terminowa dla przedsiębiorców.

Lokata Plus Biznes dostępna jest w ramach umowy o prowadzenie rachunku firmowego Plus Konto Biznes.

  • Wysokie oprocentowanie, stałe do 179 dni
  • Dowolny okres lokaty od 30 do 360 dni
  • Możliwość automatycznego odnowienia lokaty
  • Bezpłatne otwarcie i obsługa lokaty za pomocą internetu lub telefonu

Aby otworzyć lokatę

Lokata dostępna jest dla posiadaczy Plus Konta Biznes. Wypełnij formularz! Nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą, by potwierdzić dane, a po podpisaniu dokumentów, które dostarczy do Ciebie kurier, Twoje konto zostanie otwarte.

Otwórz Plus Konto Biznes


Potrzebujesz pomocy?

Przewiń do góry