Kredyt na samochód używany

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Kredyt na samochód używany

Kredyt na używany samochód

Czas na nowe auto używane. Teraz możesz sobie pozwolić na młodszy, lepiej wyposażony samochód.

Już nie musisz kupować auta w pełni za gotówkę. Ona z pewnością przyda Ci się na inne cele. Dzięki naszej ofercie po prostu stać Cię na więcej. Nasze rozwiązania pozwolą Ci cieszyć się nowym autem używanym.

Atrakcyjny kredyt samochodowy oferowany przez Volkswagen Bank otrzymasz w salonie, podczas zakupu samochodu - szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności.

Pamiętaj także, że w każdym przypadku proponujemy Ci atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.

  • Atrakcyjne oprocentowanie
  • Wymagamy minimum niezbędnych formalności
  • Szybka decyzja kredytowa
  • Pakiet ubezpieczeniowy w promocyjnej cenie
  • Wszystko na miejscu w salonie

Sprawdź aktualną ofertę samochodów używanych na platformie Auto Aukcja. Dostęp do Auto Aukcji możliwy jest przy użyciu zakładki "Samochody w sprzedaży".

Dealerzy Grupy Volkswagen oraz podmioty gospodarcze nieposiadające loginu i hasła, zapraszamy do współpracy z Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce i Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. W tym celu, prosimy o przesłanie wpisu z CEIDG oraz danych kontaktowych na adres: remarketing.pl@vwfs.com, które pozwolą na utworzenie konta na platformie Auto Aukcja. Na podstawie przesłanych informacji utworzymy bezpłatnie konto użytkownika, które umożliwi Ci zakup pojazdów oraz udział w licytacjach internetowych.

Kurs EUR z dnia

Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).