Aktualności

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Aktualności

Zapraszamy na Motor Show 2018!

30.03.2018

Już 5 kwietnia rozpoczyna się największe w Polsce święto motoryzacji – Motor Show. Co roku ta impreza przyciąga na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich tysiące miłośników samochodów i motocykli. W Motor Show tradycyjnie biorą udział marki samochodowe Grupy Volkswagen, a także Volkswagen Financial Services. Zapraszamy do naszej hali – numer 3A!

Tegoroczna edycja Motor Show odbędzie się pod hasłem „Motoryzacja Jutra”. Na targach będzie można zobaczyć ponad 60 premier, samochodów koncepcyjnych oraz przyszłą wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów. Jedną z największych atrakcji będzie z pewnością europejska premiera trzeciej generacji SUV-a Volkswagena – modelu Touareg.

Rynek motoryzacyjny w Polsce z roku na rok rozwija się coraz bardziej, dlatego obecność w Poznaniu i zaprezentowanie oferty podczas targów powinno być ważnym wydarzeniem dla każdego producenta aut. Udział w rynku nowych samochodów marek z Grupy Volkswagen (VGP) wynosi obecnie około 30 procent. W skład Grupy wchodzą Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. VGP oprócz klasycznych premier pokaże również nowości ze świata elektromobilności, jako lider rozwiązań przyszłości.

W centralnym punkcie pawilonu 3A odwiedzający znajdą stoisko Volkswagen Financial Services. Marka oferuje nowoczesne finansowanie i ubezpieczenia aut wszystkich marek Grupy Volkswagen. Na gości targów czekają m.in. przyjazne kalkulatory nowoczesnego kredytu i leasingu, które w ciągu sekund podadzą zaskakująco niskie raty za wymarzony samochód.

Zapraszamy na stoiska VWFS i VGP do hali 3A w dniach 5-8 kwietnia 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do zobaczenia na Motor Show!

Powrót do listy

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).