Archiwum

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Reklamy Volkswagen Bank nagrodzone!

01.01.2009

Reklamy telewizyjne Volkswagen Bank z serii "WOLNI ZAWODOWCY" zostały nagrodzone w Polskim Konkursie Reklamy KTR’2009. Spoty prezentujące historię lekarza-wolontariusza, specjalistki od wyburzeń budynków oraz eksperta od  zabezpieczeń urządzeń otrzymały srebro za reżyserię, zdjęcia i dźwięk oraz złoto za montaż w kategorii "WARSZTAT TV/RADIO 2009".

Polski Konkurs Reklamy KTR (Klubu Twórców Reklamy afiliowanego przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR) organizowany jest od 2004 roku. Wg organizatorów "jest to największy konkurs branży reklamowej w Polsce, gdzie jurorami są najlepsi dyrektorzy kreatywni zaangażowani w proces powstawania komunikatów reklamowych, których prace zostały nagrodzone w konkursach międzynarodowych lub polskich, oraz przedstawiciele środowisk twórczych i akademickich". W obecnej edycji zgłoszone zostały 594 prace, które były ocenianie przez 190 jurorów.

Kampania reklamowa Volkswagen Bank wykorzystująca m.in. nagrodzone kreacje reklamowe była emitowana w pierwszym kwartale 2009 roku w telewizji, prasie oraz internecie. Miała na celu odświeżenie wizerunku Volkswagen Bank i zaadresowanie jego usług do wolnych zawodowców - osób, które w tym, co robią odnajdują radość, pozostają w swoim działaniu niezależne i profesjonalne.

Nagrodzone filmy:

 

Piotr | wolontariusz, chirurg-ortopeda

Jan | kontroler bezpieczeństwa i jakości

Anna | kierownik robót strzałowych

Powrót do listy

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).