Archiwum

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Volkswagen Leasing Polska na 1 miejscu wg Samaru

27.07.2012

W pierwszym półroczu spółka oddała w leasing prawie 5000 pojazdów z grupy osobowych, czyli przeszło 118% więcej niż przed rokiem. Taki wynik daje Volkswagen Leasing 14% udziału w krajowym rynku leasingu aut osobowych.

- Widoczna w podsumowaniu wysoka pozycja Volkswagen Leasing Polska jest wynikiem konsekwentnego realizowania obranej przez nas strategii sprzedażowej, zarówno od strony detalicznej, jak i flotowej, jak również bliskiej współpracy z siecią dealerską oraz Volkswagen Group Polska. Jesteśmy liderem w finansowaniu zakupu samochodów z koncernu Volkswagen, oferując usługi leasingu oraz finansowania i zarządzania flotą dla klientów korporacyjnych, a także średnich i małych przedsiębiorstw – komentuje Joanna Wujcik-Lasocka, Członek Zarządu Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.

Powrót do listy

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).