Archiwum

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Bezpieczne korzystanie z kart płatniczych w okresie wakacyjnym

12.07.2013

W letni sezon wakacyjny Volkswagen Bank zwraca Klientom uwagę na zasady bezpiecznego korzystania z kart płatniczych, szczególnie w miejscach o wzmożonym ruchu turystycznym.

Pamiętaj:
> nie przechowuj numeru PIN razem z kartą, nie zapisuj go na karcie
> chroń numer karty i poufne kody umożliwiające transakcje
> podczas transakcji nie trać karty z pola widzenia
> sprawdzaj kwotę transakcji, którą akceptujesz
> wpisując PIN zasłaniaj klawiaturę
> miej przy sobie numer telefonu, pod którym można zastrzec kartę. W przypadku utraty karty liczy się jej szybkie zastrzeżenie

W przypadku utraty karty Visa Volkswagen Bank niezwłocznie dokonaj jej zastrzeżenia, dzwoniąc pod jeden z numerów telefonów:
+48 22 528 96 28 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy)
+48 800 103 301 (z telefonów stacjonarnych)

Jednocześnie przypominamy o możliwości udziału w programie VISA Step Change. Dokonując płatności kartą VISA Volkswagen Bank za swoje codzienne zakupy w Carrefour można zyskać upominki. Organizatorem promocji jest VISA. Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.visa.pl/carrefour

Powrót do listy

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).