Archiwum

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

'Masz znajomych. Masz nagrody'. Wyniki edycji IV

16.09.2013

Przypominamy, że 31 lipca br. zakończył się program Masz znajomych. Masz nagrody (edycja IV). Do końca sierpnia br. Klienci mieli szansę na spełnienie warunku regulaminowego pierwszej wpłaty na nowo otwarte Konto e-direct.

Informujemy, że kryterium gwarantujące zdobycie nagrody rzeczowej nie zostało spełnione przez żadnego Uczestnika programu. Równocześnie 45 osób zakwalifikowało się do odbioru nagrody pieniężnej (50 zł i wielokrotności tej kwoty).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! O wygranej poinformujemy szczęśliwców drogą mailową, a premie za udział w programie znajdą się na kontach Zwycięzców do 17 września br.!

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji programu Masz znajomych. Masz nagrody. Zwiększyliśmy szanse na wygraną. Nagrody w tej edycji to:
• 50 zł i wielokrotność tej kwoty za każde skuteczne polecenie konta
• smartfon Sony Xperia

Dowiedz się więcej o nowej edycji programu Masz znajomych. Masz nagrody (www.vwbank.pl/mgm/).

Powrót do listy

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).