Informacje prasowe

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Informacje prasowe

 • Firmowy samochód może kosztować mniej15.05.2018

  Całkowity koszt posiadania i użytkowania pojazdów, zwany w skrócie TCO (Total Cost of Ownership) stał się w ostatnich latach podstawowym narzędziem analizy budżetów przeznaczanych na firmowe auta. W jego skład wchodzą wszystkie wydatki, które ponosi firma w okresie użytkowania pojazdu. TCO pozwala przedsiębiorcom precyzyjnie określić takie koszty, dlatego zyskuje coraz większą popularność również wśród firm z sektora MŚP, w tym mikroprzedsiębiorstw.

  Czytaj dalej

 • Ekspert radzi – Optymalizacja kosztów utrzymania samochodów w firmie – Część 1 TCO – jak wpływa na koszty firmowych aut?09.05.2018

  Pojęcie floty firmowych pojazdów jeszcze niedawno kojarzyło się z przynajmniej kilkunastoma służbowymi autami. Obecnie jednak za „flotę” można uznać na przykład dwa samochody. Niezależnie od liczby, jednym z najważniejszych czynników związanych z firmowym parkiem pojazdów jest koszt jego utrzymania. Do obliczenia wydatków najlepiej wykorzystać analizę TCO, która jest zestawieniem wszystkich kosztów, jakie ponosić będzie firma z tytułu posiadania aut. Ekspert Volkswagen Financial Services wyjaśnia, czym jest TCO.

  Czytaj dalej

 • Nowoczesne finansowanie napędza sprzedaż nowych aut Grupy Volkswagen06.04.2018

  Rynek motoryzacyjny w Polsce zakończył ubiegły rok w bardzo dobrej kondycji. Potwierdzają to dane na temat liczby rejestracji samochodów publikowane przez Centralną Ewidencję Pojazdów i Kierowców. W ciągu dwunastu miesięcy 2017 roku zarejestrowano niemal pół miliona (486,4 tys.) nowych aut osobowych, 61 tys. dostawczych, 27,7 tys. samochodów ciężarowych oraz 2,3 tys. autobusów.

  Czytaj dalej

 • SEAT ogłasza raport finansowy 2017 i swoją wizję przyszłości23.03.2018

  SEAT S.A. ogłosił najlepsze wyniki finansowe w swojej historii – hiszpański producent zakończył 2017 rok z zyskiem operacyjnym na poziomie 191 milionów euro (w 2016 roku – 153 miliony euro), czyli wynikiem o 24,8% wyższym w porównaniu do ubiegłego roku. Obrót marki wyniósł 9,892 miliarda euro, czyli o 11,2% więcej niż w 2016 roku. Jednocześnie SEAT zapowiedział ofensywę z zakresie samochodów elektrycznych w 2020 – do tego czasu co 6 miesięcy będzie wprowadzał na rynek nowy model.

  Czytaj dalej

 • SEAT w Polsce: ponad 45-procentowy wzrost sprzedaży23.03.2018

  Globalna sprzedaż SEAT-a nieustannie rośnie – w lutym hiszpańska marka sprzedała 39 900 samochodów – o 25,9% więcej niż w analogicznym miesiącu poprzedniego roku. Wyniki SEAT-a rosną także w Polsce – w styczniu i lutym producent zanotował 45-procentowy przyrost rejestracji w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.

  Czytaj dalej

 • Optymalizacja kosztów firmowych aut – ubezpieczenia komunikacyjne22.02.2018

  Koszty związane z utrzymaniem floty samochodowej nie kończą się wraz z zakupem wybranych modeli samochodów czy ich późniejszym serwisowaniem i naprawami. Jak wszystkie pojazdy poruszające się po polskich drogach, muszą one też być ubezpieczone, stąd jedną z kluczowych kwestii staje się wybór optymalnego zakresu ochrony aut.

  Czytaj dalej

 • Polacy wybierają lepiej wyposażone auta14.02.2018

  Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu znaczna część używanych aut dostępnych na rynku wtórnym w naszym kraju, w szczególności tych mających flotowy rodowód, była jednolicie i dosyć ubogo wyposażona. Obecnie sytuacja jest inna: Polacy konfigurujący nowe auta dobierają do nich coraz bogatsze wyposażenie i dodatkowe elementy, w tym usługi serwisowe.

  Czytaj dalej

 • Niskie raty w nowoczesnym kredycie i leasingu08.12.2017

  Samochód, niegdyś uznawany za inwestycję na całe życie, obecnie traktowany jest raczej jak użyteczne narzędzie, które co kilka lat można zmieniać na nowe. Ułatwiają to nowoczesne produkty finansowe, dzięki którym co miesiąc można płacić za swój pojazd niskie raty, a pod koniec umowy zadecydować o jego dalszym losie. Jednym z prekursorów takich rozwiązań na polskim rynku jest Volkswagen Financial Services.

  Czytaj dalej

 • Nowa kampania Volkswagen Group Polska07.12.2017

  Właśnie ruszyła ogólnopolska kampania edukacyjna Volkswagen Group Polska pod nazwą „Ubezpieczenia bez wpadek na każdy wypadek”, w której udział wziął aktor Jan Peszek. Jej celem jest zwiększenie świadomości kierowców w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.

  Czytaj dalej

 • 100 000 pojazd MAN opuścił linię produkcyjną zakładu w Niepołomicach27.11.2017

  W dniu 24 listopada 2017 r. fabryka pojazdów ciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach świętowała kolejne wyjątkowe wydarzenie. Z linii produkcyjnej zjechała ciężarówka o numerze 100 000. Wydarzenie to zbiegło się w czasie z jubileuszem 10-lecia działalności niepołomickiej fabryki.

  Czytaj dalej

 • Kredyt na ubezpieczenie, czyli sposób na bezbolesne składki12.05.2015
  Nie wszyscy właściciele samochodów decydują się na wykupienie kompletu ubezpieczeń komunikacyjnych. W znacznym stopniu jest to spowodowane kosztami – domowy budżet nie zawsze pozwala na taki jednorazowy wydatek, szczególnie przy ubezpieczeniu nowego auta. Jak więc czuć się bezpiecznie w przypadku zdarzeń losowych na drodze, a przy tym nie martwić się o finanse?

  Czytaj dalej

 • Nowe metody finansowania samochodów dla klientów indywidualnych i dla biznesu09.04.2015
  Zakup samochodu to zwykle niemały wydatek, dlatego wielu nabywców indywidualnych rozpatruje kupno nowego auta na jak najniższe raty lub używanego za gotówkę. Również przedsiębiorcy uważnie przyglądają się każdej złotówce, starając się uzyskać jak najwięcej po jak najniższych kosztach. Jest jednak sposób na to, aby przez wiele lat swobodnie korzystać z nowego i nowoczesnego samochodu, a jednocześnie płacić niskie miesięczne raty kredytowe lub leasingowe.

  Czytaj dalej

 • Bank samochodowy to zupełnie inny bank – wywiad z Mikołajem Woźniakiem, Prezesem Zarządu Volkswagen Bank15.01.2015

  Czytaj dalej

 • Mierzymy wysoko – Wywiad z Danielem Trzaskowskim, Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Volkswagen Leasing29.10.2014
  Wywiad z Danielem Trzaskowskim, Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce

  Czytaj dalej

 • Być zawsze o dwa kroki przed konkurencją – Wywiad z Frankiem Obornym, Dyrektorem Zarządzającym Volkswagen Leasing27.10.2014
  Wywiad z Frankiem Obornym, Dyrektorem Zarządzającym Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce

  Czytaj dalej

 • Świadomy wybór: „używać” zamiast „mieć” – wywiad z Mikołajem Woźniakiem, Prezesem Zarządu Volkswagen Bank06.08.2014

  Czytaj dalej

 • Daniel Trzaskowski Członkiem Zarządu PZWLP26.07.2014
  W dniu 24 czerwca 2014 roku, w wyborach do władz Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Daniel Trzaskowski został wybrany Członkiem Zarządu tej najważniejszej w naszym kraju organizacji branży flotowej.

  Czytaj dalej

 • Wynajem długoterminowy od Volkswagen Leasing Polska nagrodzony w plebiscycie Fleet Awards 201413.05.2014
  Podczas III Kongresu Flotowego odbyło się wręczenie prestiżowych nagród Fleet Awards 2014. Laureatem tegorocznej edycji plebiscytu w kategorii „Wynajem długoterminowy” została spółka Volkswagen Leasing Polska.

  Czytaj dalej

 • AutoKredyt wyróżniony Orderem Finansowym 201308.04.2014
  Nowatorskie rozwiązanie finansowe Volkswagen Bank Polska otrzymało Order Finansowy 2013, w ramach plebiscytu organizowanego co roku przez magazyn gospodarczy Home&Market. Orderami Finansowymi nagradzane są produkty i usługi, które wyróżniają się innowacyjnością i cieszą się największym uznaniem wśród klientów.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska liderem rynku leasingu samochodów osobowych w 2013 r. 03.02.2014
  Volkswagen Leasing Polska już po raz drugi został liderem pod względem liczby rejestracji samochodów osobowych na firmy leasingowe. Tak dobry wynik spółki to efekt m.in. znakomitej sprzedaży marek z Grupy Volkswagen oraz szerokiej oferty finansowej. W 2014 r. Volkswagen Leasing planuje jeszcze zwiększyć udziały w rynku.

  Czytaj dalej

 • Dostępność i komfort dzięki rozwiązaniom finansowym, dedykowanym markom Grupy Volkswagen29.01.2014
  Trzy spółki finansowe należące do koncernu Volkswagen postawiły mocno na rozwój rozwiązań finansowych, ubezpieczeniowych oraz flotowych. Finansowanie kluczem do mobilności to następy etap w rozwoju produktów finansowych dedykowanych biznesowi samochodowemu. Poniżej prezentujemy najważniejsze wydarzenia minionego roku dla spółek finansowych Grupy Volkswagen oraz obszary, na których będą się koncentrować w kolejnych latach.

  Czytaj dalej

 • AutoKredyt w ofercie Volkswagen Bank Polska z tytułem Innowacja Roku 201310.01.2014
  Nowatorskie rozwiązanie finansowe Volkswagen Bank Polska zostało uznane za Innowację Roku 2013 w ramach ogólnopolskiego, ponadbranżowego Programu „Innowacja Roku”, realizowanego pod patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Caddy Furgon już za 731 zł netto w ofercie PROFIT Lease23.12.2013
  Aktualna oferta promocyjna PROFIT Lease od Volkswagen Bank Polska umożliwia sfinansowanie każdego nowego samochodu użytkowego marki Volkswagen. Wielozadaniowego Volkswagena Caddy Furgon można pozyskać do firmy już za 731 zł netto miesięcznie.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank uruchamia market ubezpieczeniowy17.12.2013
  Market ubezpieczeniowy to niezależna porównywarka, która umożliwia zakup ubezpieczenia bez wychodzenia z domu i bez dodatkowych opłat. Za pośrednictwem strony internetowej można nabyć sześć rodzajów ubezpieczeń: turystyczne, nieruchomości, NNW, assistance, ochrony prawnej i zdrowotne.

  Czytaj dalej

 • SEAT Leon za 426 zł miesięcznie w AutoKredycie05.12.2013
  Tylko o końca roku właścicielem flagowego kompaktu hiszpańskiej marki można zostać już od 426 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu. Tak niska rata jest efektem unikalnej konstrukcji rozwiązania finansowego Volkswagen Bank Polska oraz aktualnego rabatu promocyjnego marki SEAT.

  Czytaj dalej

 • Pakiety serwisowe w ofercie ŠKODY21.11.2013
  Klienci zainteresowani zakupem samochodów marki ŠKODA mogą skorzystać z Pakietów serwisowych, które obejmują wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta dokonywane przez Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA. Nowa usługa gwarantuje właścicielom samochodów czeskiej marki preferencyjne, stałe ceny oraz profesjonalne wsparcie Centrum Technicznego Volkswagen Leasing Polska.

  Czytaj dalej

 • Funkcjonalny Volkswagen Golf Variant już od 670 zł miesięcznie w AutoKredycie30.11.2013
  Volkswagen Golf Variant to auto cieszące się dużą popularnością zarówno wśród firm, jak i klientów indywidualnych. Samochód łączy wysoką funkcjonalność, typową dla pojazdów typu kombi, ze sportowym charakterem. W polskich salonach auto dostępne jest już od 670 zł miesięcznie brutto w ramach AutoKredytu. Nowego Golfa Varianta można także sfinansować w ramach Kredytu niska rata oraz Kredytu wygodna spłata.

  Czytaj dalej

 • Darmowe Plus Konto Biznes w Volkswagen Bank11.11.2013
  Volkswagen Bank rozpoczął promocję, w ramach której każdy, kto do końca 2013 r. otworzy Plus Konto Biznes, otrzyma za darmo token na pierwszy rok użytkowania oraz podstawową kartę Visa wydaną bez opłaty.

  Czytaj dalej

 • Porsche Exclusive Finance – nowy program finansowania samochodów marki Porsche23.10.2013
  Porsche Exclusive Finance to nowy program dla klientów ceniących luksus, którym zależy na atrakcyjnych warunkach użytkowania samochodu oraz możliwości jego wymiany na jeszcze nowszy model w momencie zakończenia kontraktu. Program obejmuje dwa produkty: Leasing z wysoką wartością końcową i Porsche AutoCredit.

  Czytaj dalej

 • Firmowa ŠKODA Octavia w leasingu 108%21.10.2013
  ŠKODA Octavia to jeden z najpopularniejszych samochodów w Polsce. Auto, które posiada idealny stosunek jakości do ceny, jest bardzo często wybierane przez przedsiębiorców. Teraz ŠKODA Octavia jest dostępna w promocyjnej ofercie ŠKODA Leasing 108% wraz z pakietem ŠKODA Life Plus lub pakietem serwisowym Basic.

  Czytaj dalej

 • Bezkonkurencyjna oferta finansowa dla marki SEAT01.10.2013
  Volkswagen Bank Polska S.A., we współpracy z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o., wprowadził nową ofertę finansową i ubezpieczeniową dla marki SEAT. Przygotowane rozwiązania gwarantują najniższe koszty finansowania aut hiszpańskiej marki. W ofercie dostępny jest długookresowy kredyt ratalny z oprocentowaniem 0%, innowacyjny AutoKredyt, Kredyt Wygodna Spłata 2x50%, a także dwa produkty dedykowane przedsiębiorcom: Leasing 106% Niska Rata oraz Leasing 107% Niska Rata z ubezpieczeniem GAP.

  Czytaj dalej

 • ŠKODA Octavia RS już od 1072 zł miesięcznie w ŠKODA Kredyt Niskich Rat27.09.2013
  Octavia RS – najszybszy seryjny model czeskiej marki od lipca dostępny jest w polskich salonach. Sportowy liftback można nabyć już od 1072 zł miesięcznie brutto w innowacyjnym ŠKODA Kredyt Niskich Rat w ramach oferty ŠKODA Finance. Auto można sfinansować również w ŠKODA Kredyt 3,99% oraz w ŠKODA Leasing 108%.

  Czytaj dalej

 • Wszechstronna ŠKODA Octavia Combi 4x4 już od 958 zł miesięcznie w ŠKODA Kredyt Niskich Rat27.09.2013
  Nowa ŠKODA Octavia Combi 4x4 to połączenie dużej funkcjonalności samochodu z napędem na cztery koła, z atrakcyjnymi cechami eleganckiego i praktycznego kombi. Znakomitymi właściwościami jezdnymi nawet w trudnym terenie można się cieszyć już od 958 zł miesięcznie brutto w ramach innowacyjnego ŠKODA Kredyt Niskich Rat dostępnego w ofercie ŠKODA Finance. Auto można sfinansować również w ŠKODA Kredyt 3,99% oraz w ŠKODA Leasing 108%.

  Czytaj dalej

 • Stabilny wzrost branży leasingu do końca 2013 r.16.09.2013
  Wg danych IBRM Samar, w pierwszych 8 miesiącach br. firmy wyleasingowały w kraju 42 595 samochodów osobowych, co daje wynik o 1,92 proc. lepszy niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Pod względem liczby rejestracji samochodów osobowych liderem pozostaje Volkswagen Leasing Polska. Spółka od stycznia do sierpnia zarejestrowała 5 321 aut i ma obecnie 12,5 proc. udziałów w rynku. Zdaniem Volkswagen Leasing Polska sytuacja na rynku leasingu w kolejnych miesiącach będzie stabilna.

  Czytaj dalej

 • Audi A3 Limousine – dynamiczny sedan już od 1155 zł miesięcznie w ofercie Audi Finance09.09.2013
  W polskich salonach pojawił się najnowszy model Audi – A3 Limousine. Długo wyczekiwany, kompaktowy sedan z segmentu premium jest dostępny już od 1155 zł miesięcznie w trzech rozwiązaniach finansowych Audi Finance: AutoCredit, Kredycie Opłacalna Rata oraz Leasingu 104,99%.

  Czytaj dalej

 • ŠKODA Kredyt z ubezpieczeniem od utraty pracy gratis03.09.2013
  Klienci, którzy planują zakup nowej ŠKODY i sfinansują ją w ramach ŠKODA Kredyt Niskich Rat lub ŠKODA Kredyt 3,99% otrzymają Ubezpieczenie od utraty pracy gratis. Oferta stanowi uzupełnienie ubezpieczenia LIFE i gwarantuje bezpieczeństwo właściciela oraz jego najbliższych w sytuacji utraty pracy.

  Czytaj dalej

 • Audi Select Plus dla przedsiębiorców w promocyjnym Leasingu Opłacalna Rata 107% z ubezpieczeniem GAP13.08.2013
  Volkswagen Bank Polska, w ramach oferty Audi Finance, przygotował dla przedsiębiorców zainteresowanych zakupem używanego samochodu marki Audi nowy Leasing Opłacalna Rata z ubezpieczeniem straty finansowej GAP. W ofercie można sfinansować wszystkie używane modele Audi do 4. roku od daty pierwszej rejestracji.

  Czytaj dalej

 • The Beetle – ikona motoryzacji spod znaku Volkswagena już od 695 zł brutto miesięcznie w AutoKredycie08.08.2013
  Volkswagen Garbus to kultowy model, który odegrał niebagatelną rolę w rozwoju światowej motoryzacji. Najnowsze wcielenie The Beetle zręcznie łączy tradycję z nowoczesnością. Tego samochodu nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym autem. Teraz The Beetle jest dostępny już od 695 zł brutto miesięcznie w AutoKredycie oferowanym przez Volkswagen Bank Polska.

  Czytaj dalej

 • Audi A1 już od 814 zł brutto miesięcznie w AutoCredit31.07.2013
  Audi Finance wprowadziło nową ofertę finansowania aut. Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi mogą skorzystać z trzech opcji kredytowych, w tym nowego AutoCredit, dzięki któremu Audi A1 można jeździć już od 814 zł brutto miesięcznie. Dla przedsiębiorców przygotowano dwie propozycje leasingowe – Leasing Opłacalna Rata 104,99% oraz Leasing Opłacalna Rata 107% połączony z ubezpieczeniem GAP.

  Czytaj dalej

 • Promocyjna oferta finansowania dla marki Volkswagen 17.07.2013
  Volkswagen Bank Polska przygotował we współpracy z Volkswagen Group Polska nową ofertę finansowania dedykowaną samochodom marki Volkswagen. Klienci mogą skorzystać m.in. z Kredytu niska rata 3,99%, innowacyjnego AutoKredytu oraz atrakcyjnego leasingu. Oferta obejmuje także promocyjne ubezpieczenie komunikacyjne.

  Czytaj dalej

 • Limit kredytowy z bonem w Volkswagen Bank em>direct25.06.2013
  Klienci, którzy do końca września rozszerzą swój rachunek o limit kredytowy i aktywnie z niego skorzystają, otrzymają bon o wartości 100 zł na zakupy w perfumeriach Douglas i Sephora, salonach Empik oraz na stacjach paliw BP.

  Czytaj dalej

 • Nowa ŠKODA Octavia Combi już od 715 zł brutto miesięcznie w ŠKODA Kredyt Niskich Rat21.06.2013
  Na początku czerwca do salonów ŠKODY trafił najnowszy model Octavia w wersji Combi. Samochód dostępny jest już od 715 zł brutto miesięcznie, w nowym, innowacyjnym rozwiązaniu finansowym – ŠKODA Kredyt Niskich Rat.

  Czytaj dalej

 • Nowe Audi Q3 – perfekcja w miejskim stylu20.06.2013
  Do salonów trafił najnowszy model Audi Q3 Prime Edition. Samochód dostępny jest od 1390 zł brutto miesięcznie w trzech rozwiązaniach finansowych: nowym, innowacyjnym produkcie – AutoCredit, Kredycie Opłacalna Rata oraz leasingu.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank Polska wprowadza nowości17.06.2013
  Volkswagen Bank Polska wprowadza dla klientów salonów ŠKODY nowe produkty – trzy atrakcyjne kredyty, a wśród nich absolutną nowość – innowacyjny ŠKODA Kredyt Niskich Rat oraz produkt leasingowy. Oferta jest dostępna do końca września 2013 roku.

  Czytaj dalej

 • Perła Rynku dla Volkswagen Leasing Polska14.06.2013
  „Leasing z wykupem na poziomie FSL” zdobył pierwsze miejsce w konkursie „Perły Rynku – Wybór Detalistów 2013”. Produkt Volkswagen Bank Polska zwyciężył w kategorii „Najlepsza oferta leasingowa”.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing na 1. miejscu wg SAMAR10.06.2013
  Spółka Volkswagen Leasing Polska kolejny miesiąc utrzymuje pozycję lidera w rankingu „Samochody osobowe zarejestrowane na firmy leasingowe”, przygotowanym przez IBRM SAMAR. Od stycznia do maja 2013 r. spółka zarejestrowała 3 431 samochodów, osiągając tym samym 8,6% udziałów w rynku.

  Czytaj dalej

 • Nowy VW Golf już od 664 zł brutto miesięcznie w AutoKredycie04.06.2013
  W maju Volkswagen Bank Polska wprowadził do swojej oferty innowacyjne rozwiązanie finansowe umożliwiające korzystanie z nowego samochodu i jego komfortową wymianę na nowy. Teraz Volkswagenem można jeździć płacąc bardzo niską miesięczną ratę, a w ramach oferty klient ma trzy możliwości zakończenia umowy oraz gwarancję odkupu auta.

  Czytaj dalej

 • Nowe Audi A3 już od 969 zł brutto miesięcznie w AutoCredit 28.05.2013
  W maju Audi Finance wprowadziło do swojej oferty innowacyjne rozwiązanie finansowe umożliwiające korzystanie z nowego samochodu i jego komfortową wymianę na nowy. Teraz samochodami Audi można jeździć płacąc tylko niską miesięczną ratę. W ramach oferty klient ma trzy możliwości zakończenia umowy oraz gwarancję odkupu auta.

  Czytaj dalej

 • AutoKredyt – nowa, innowacyjna kategoria rozwiązań finansowych w ofercie Volkswagen Bank Polska24.05.2013
  Volkswagen Bank Polska wprowadza do swojej oferty nową kategorię rozwiązań finansowych, umożliwiających korzystanie z nowego samochodu i jego komfortową wymianę na nowy. AutoKredyt charakteryzuje się bardzo niską miesięczną ratą, trzema możliwościami zakończenia umowy kredytowej oraz gwarancją odkupu auta przez Bank.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska partnerem głównym projektu Ekspert Flotowy22.05.2013
  Volkswagen Leasing Polska, spółka specjalizująca się w finansowaniu i zarządzaniu flotami firmowymi dołączyła do grona twórców Eksperta Flotowego – merytorycznego i nowoczesnego programu dedykowanego fleet managerom w Polsce.

  Czytaj dalej

 • Program Gwarantowane Auto – ubezpieczenie od kosztów napraw używanego Volkswagena lub ŠKODY13.05.2013
  Eksploatacja używanego auta wiąże się często z nieprzewidzianymi wydatkami. Od niedawna właściciele używanych samochodów marki Volkswagen i ŠKODA mogą ubezpieczyć się przed kosztami napraw korzystając z Programu Gwarantowane Auto przygotowanego w ramach oferty Volkswagen Bank i ŠKODA Finance.

  Czytaj dalej

 • Leasing z wysokim wykupem od Volkswagen Leasing Polska wśród nagrodzonych w Plebiscycie Fleet Derby 201325.04.2013
  24 kwietnia br. podczas uroczystej gali zorganizowanej w Warszawie poznaliśmy laureatów Plebiscytu Fleet Derby 2013. W kategorii „Usługa finansowa” zwyciężył leasing z wysokim wykupem oferowany przez Volkswagen Leasing Polska.

  Czytaj dalej

 • Mikołaj Woźniak nowym Prezesem Zarządu Volkswagen Bank Polska S.A.23.04.2013
  Z dniem 12 kwietnia br. Mikołaj Woźniak objął funkcję Prezesa Zarządu Volkswagen Bank Polska S.A. Do niedawna pełnił obowiązki Członka Zarządu i v-ce Prezesa tureckich spółek finansowych z ramienia Volkswagen Financial Services AG.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska zdobywa nagrodę w Plebiscycie Fleet Awards 201322.04.2013
  19 kwietnia br. podczas II Kongresu Flotowego odbyło się wręczenie prestiżowych nagród Fleet Awards 2013. Laureatem tegorocznej edycji plebiscytu w kategorii „Serwis i odszkodowania” został Volkswagen Leasing Polska za pakiety serwisowe.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank Polska sponsorem wyścigów samochodowych – startuje Volkswagen Castrol Cup 02.04.2013
  Volkswagen Bank Polska został Partnerem Głównym Volkswagen Castrol Cup – nowego cyklu wyścigów organizowanych przez Volkswagen Racing Polska i Volkswagen Group Polska. W najbliższy weekend, w dniach 12-14 kwietnia, na torze w Poznaniu odbędzie się inauguracyjna runda Volkswagen Castrol Cup. W tym roku odbędzie się 7 spotkań, w trakcie których zostanie rozegranych 14 wyścigów na torach w 5 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

  Czytaj dalej

 • Nowa oferta finansowa dla marki Volkswagen – wygodna spłata i dopasowane rozwiązanie20.03.2013
  Volkswagen Bank Polska S.A. przygotował nową ofertę kredytową dedykowaną samochodom marki Volkswagen wyprodukowanym w 2013 r. Klienci mogą skorzystać m.in. z Kredytu Wygodna Spłata, dostępnego w wariantach 3x33%, 4x25%, 5x20% oraz 2x50%, a także z Kredytu Dopasowane Rozwiązanie.

  Czytaj dalej

 • Firmowe Audi w promocyjnym Leasingu 105% Opłacalna Rata13.03.2013
  W ramach nowej oferty Audi Finance przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem samochodu marki Audi do swojej firmy, mogą skorzystać z oferty Leasingu 105% Opłacalna Rata. W pierwszych dwóch miesiącach 2013 r. marka Audi wysunęła się na pozycję lidera segmentu premium w Polsce. Nowa oferta leasingowa to krok w kierunku dalszego zwiększania udziału samochodów Audi na polskim rynku.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska zwiększa udziały w rynku07.03.2013
  Spółka Volkswagen Leasing Polska utrzymuje pozycję lidera w rankingu „Samochody osobowe zarejestrowane na firmy leasingowe” przygotowanym przez IBRM SAMAR. W styczniu 2013 r. spółka zarejestrowała 829 szt. samochodów, odnotowując tym samym wzrost o ponad 30% w porównaniu do analogicznego okresu 2012 r. Pomimo spowolnienia branży motoryzacyjnej, Volkswagen Leasing Polska konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

  Czytaj dalej

 • ŠKODA w promocyjnym leasingu 108%05.03.2013
  Od marca samochody marki ŠKODA dostępne są w promocyjnej ofercie leasingowej. ŠKODA Leasing 108% umożliwia przedsiębiorcom sfinansowanie nowego auta najpopularniejszej marki samochodowej w Polsce na atrakcyjnych warunkach. Przykładowo trzecią generację modelu Octavia można nabyć do firmowej floty w ramach ŠKODA Finance już od 851 zł miesięcznie.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank Polska S.A. po raz trzeci ze Złotym Bankierem22.02.2013
  Volkswagen Bank Polska S.A. trzeci rok z rzędu został uhonorowany prestiżową nagrodą Złoty Bankier w kategorii „Najlepszy kredyt samochodowy”. Plebiscyt organizowany jest co roku przez portal finansowy Bankier.pl i firmę PayU S.A. Internauci wybrali najlepsze produkty i usługi finansowe w 2012 r. spośród ofert 30 polskich banków.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen z rocznika 2012 r. w promocyjnej ofercie kredytowej13.02.2013
  Volkswagen Bank Polska wprowadził nową ofertę kredytową na wybrane modele marki Volkswagen z rocznika 2012. Klienci zainteresowani wyprzedażą samochodów w salonach Volkswagena mogą skorzystać z produktów finansowych: Kredyt 3,99%, Kredyt 50/50 i Kredyt MiniMax.

  Czytaj dalej

 • Samochody marki Volkswagen dla firm w Leasingu 109%23.01.2013
  W salonach marki Volkswagen trwa wyprzedaż wybranych modeli z rocznika 2012. Volkswagen Bank Polska S.A. przygotował specjalną ofertę dla firm, w ramach której nowego Volkswagena z atrakcyjnym upustem można sfinansować w Leasingu 109%.

  Czytaj dalej

 • Flota dla OBI od Volkswagen Leasing Polska22.01.2013
  Sieć sklepów budowlanych OBI w Polsce rozpoczęła współpracę z Volkswagen Leasing Polska w zakresie finansowania floty.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska finansuje ekoflotę Grupy Żywiec10.01.2013
  Mniejsze zużycie paliwa, redukcja emisji CO2 do atmosfery, zwiększenie bezpieczeństwa oraz optymalne finansowanie to cele, które Grupa Żywiec postawiła przed nową flotą. Aby je spełnić koncern piwowarski wybrał samochody i finansowanie w ramach koncernu Volkswagen. Grupa Żywiec rozbudowała swoją flotę o 25 nowych, ekologicznych aut ŠKODA Fabia Combi GreenLine z finansowaniem Volkswagen Leasing Polska.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska po raz kolejny wyróżniony za leasing z wykupem na poziomie FSL04.01.2013
  Podczas corocznego Kongresu Flotowego, w którym uczestniczyli fleet managerowie i przedstawiciele firm CFM z całej Polski, Volkswagen Leasing Polska otrzymał wyróżnienie magazynu Flota. Redakcja nagrodziła spółkę za usługę leasingu z wykupem na poziomie FSL.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska podpisał umowę z REMONDIS11.12.2012
  Volkswagen Leasing Polska, należący do międzynarodowego koncernu Volkswagen Financial Services AG oraz spółka REMONDIS, będąca częścią niemieckiej Grupy RETHMANN, największego w Polsce przedsiębiorstwa świadczącego kompleksowe usługi w zakresie gospodarki odpadami, rozwijają współpracę na polskim rynku. W tym roku firmy podpisały umowę ramową na full service leasing samochodów marek Volkswagen i ŠKODA.

  Czytaj dalej

 • Służbowa ŠKODA Rapid w Leasingu 108%07.12.2012
  Nowa ŠKODA Rapid to niedrogie i eleganckie auto, które może umocnić pozycję marki na rynku. Niskie koszty eksploatacyjne, przestronność i wysoka jakość wykonania sprawiają, że nowy kompakt sprawdzi się jako samochód firmowy zarówno dla kadry kierowniczej, jak i przedstawicieli handlowych. W ramach oferty ŠKODA Leasing 108% firmową flotę można wyposażyć w nową ŠKODĘ Rapid za 886 zł netto miesięcznie.

  Czytaj dalej

 • Nowe pakiety serwisowe w ofercie Audi Finance03.12.2012
  Od listopada klienci salonów Audi mogą korzystać z nowych pakietów serwisowych w ramach oferty Audi Finance. Pakiety obejmują wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta. Dzięki nowo wprowadzonej usłudze, właściciel Audi może kompleksowo zadbać o swój samochód, korzystając z preferencyjnych stawek cenowych oraz indywidualnego doradztwa Centrum Technicznego.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska wśród liderów rynku flotowego29.11.2012
  27 listopada br. podczas IV Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej Fleet Market przyznano nagrody Fleet Leader 2012 – specjalne wyróżnienia dla branży flotowej. Volkswagen Bank Polska S.A. został doceniony za zdecydowany i dynamiczny rozwój w swoim portfolio usług związanych z wynajmem i leasingiem pojazdów z Grupy Volkswagen AG.

  Czytaj dalej

 • ŠKODA Rapid w kredycie 5x20%23.11.2012
  KODA Rapid, najnowsza propozycja w segmencie aut kompaktowych czeskiego producenta, zadebiutowała w listopadzie w polskich salonach w trzech wersjach wyposażeniowych – Active, Ambition i Elegance. Klienci salonu mogą skorzystać z dogodnej formy finansowania zakupu wybranej wersji w ramach oferty ŠKODA Kredyt 5x20%. Propozycja ta została przygotowana z myślą o klientach, którzy zamiast comiesięcznych rat, wolą spłacać kredyt raz w roku, a wolne środki przeznaczyć na inwestycje.

  Czytaj dalej

 • Wygrywaj z Volkswagen Bank07.11.2012
  W listopadzie br. ruszył program „Masz znajomych. Masz nagrody” dla stałych klientów Volkswagen Bank. Każdy posiadacz Konta e-direct za polecenie rachunku nowemu klientowi otrzyma 50 zł. Dla pierwszych 20 uczestników, którzy najszybciej zarekomendują konto 5 osobom, czekają aparaty Sony Cyber-shot W610.

  Czytaj dalej

 • Nowa ŠKODA Rapid w atrakcyjnej ofercie finansowej06.11.2012
  W listopadzie w polskich salonach samochodowych zadebiutuje ŠKODA Rapid. Klienci zainteresowani zakupem nowego kompaktu mogą skorzystać z promocyjnej oferty ŠKODA Finance dedykowanej samochodom marki ŠKODA, która obejmuje następujące produkty finansowe: ŠKODA Kredyt 5x20%, 4x25%, 3x33%, ŠKODA Kredyt 4,99%, ŠKODA Kredyt 50/50 i ŠKODA Leasing 108%

  Czytaj dalej

 • Kontrakt na spektakularne osiągi – kampania Porsche Leasing05.11.2012
  W październiku ruszyła kampania komunikacyjna promująca specjalną ofertę leasingową i ubezpieczeniową, dedykowaną prestiżowej marce Porsche. Działania są prowadzone równolegle w salonach dealerskich, internecie oraz prasie.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska Najlepszym Partnerem w Biznesie wg miesięcznika Home&Market29.10.2012
  Magazyn ekonomiczny Home&Market przyznał Volkswagen Leasing Polska tytuł „Najlepszego Partnera w Biznesie” w 2012 r. w kategorii „Flota”. Spółka została nagrodzona za wspieranie firm w tworzeniu profesjonalnego parku samochodowego, oferowanie zindywidualizowanych rozwiązań finansowych oraz wysoki poziom kompleksowych usług zarządzania flotą.

  Czytaj dalej

 • Porsche Leasing – specjalna oferta leasingu dla marki Porsche08.10.2012
  Legendarne Porsche 911, które od ponad 40 lat jest światową ikoną sportowej motoryzacji – jednocześnie tworzone w oparciu o najnowsze technologie – od teraz można sfinansować w leasingu 103% , co jest niespotykaną na rynku ofertą leasingową dla sportowego samochodu tej klasy.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska na pierwszym miejscu wg IBRM SAMAR 13.08.2012
  Po pierwszych sześciu miesiącach 2012 r. Volkswagen Leasing Polska pozostaje liderem pod względem leasingu aut osobowych według zestawienia „Samochody osobowe zarejestrowane przez firmy leasingowe”, opracowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.

  Czytaj dalej

 • Nowa oferta promocyjna ŠKODA Finance25.07.2012
  Od lipca ŠKODA Finance – marka finansowa dla klientów zainteresowanych kupnem samochodu marki ŠKODA – posiada w ofercie nowe promocyjne produkty finansowe: nowy ŠKODA Kredyt 5x20%, 4x25%, 3x33%, ŠKODA Kredyt 4,99%, ŠKODA Kredyt 50/50 i ŠKODA Leasing 108%.

  Czytaj dalej

 • Darmowe wypłaty z bankomatów w Volkswagen Bank29.05.2012

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing Polska na 2. miejscu pod względem leasingu samochodów osobowych w 2012 r. 23.05.2012
  W najnowszym raporcie opracowanym przez Związek Polskiego Leasingu spółka Volkswagen Leasing Polska zajęła drugie miejsce pod względem liczby oddanych w leasing pojazdów osobowych w pierwszym kwartale 2012 r.

  Czytaj dalej

 • Hendrik Eggers Członkiem Zarządu Volkswagen Bank Polska S.A.10.05.2012
  Hendrik Eggers z początkiem kwietnia 2012 r. został nowym członkiem Zarządu Volkswagen Bank Polska S.A. Nadzoruje jednostki organizacyjne odpowiedzialne za rachunkowość, ryzyko, IT oraz administrowanie umowami.

  Czytaj dalej

 • Promocyjna oferta Audi Finance08.05.2012
  Audi Finance rozpoczęło nowy kwartał z konkurencyjną ofertą finansową adresowaną zarówno do klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorcy.

  Czytaj dalej

 • Fleet Awards 2012 dla Volkswagen Leasing Polska26.04.2012
  13 kwietnia br. podczas Motor Show VIP Day 2012 odbyło się wręczenie prestiżowych nagród Fleet Awards 2012. W tegorocznym plebiscycie w kategorii „Finanse, Leasing i CFM” zwyciężył Volkswagen Leasing Polska za leasing z wykupem na poziomie FSL.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank Polska jedynym bankiem samochodowym na Motor Show 201224.04.2012
  W dniach 13-15 kwietnia br. w Poznaniu odbyła się jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – Motor Show. W tegorocznej edycji targów wzięło udział 59 000 uczestników, którzy oprócz premier nowych modeli samochodów, mogli również zapoznać się z ofertą Volkswagen Bank Polska – jedynego banku samochodowego obecnego na Motor Show.

  Czytaj dalej

 • ŠKODA Finance – najkrótsza droga do własnego auta 20.04.2012
  Samochód, kredyt, leasing i ubezpieczenia – od teraz wszystko w ramach jednej marki ŠKODA Finance, dedykowanej klientom zainteresowanym kupnem auta marki ŠKODA. ŠKODA Finance to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie produkty finansowo-ubezpieczeniowe i motoryzacyjne, dopasowane do możliwości finansowych klientów.

  Czytaj dalej

 • Nowa marka ŠKODA Finance20.04.2012
  Samochód, kredyt, leasing i ubezpieczenia – od teraz wszystko w ramach jednej marki ŠKODA Finance, dedykowanej klientom zainteresowanym kupnem auta marki ŠKODA. ŠKODA Finance to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie produkty finansowo-ubezpieczeniowe i motoryzacyjne, dopasowane do możliwości finansowych klientów.

  Czytaj dalej

 • Konto z premią 50 zł w Volkswagen Bank05.04.2012
  Pierwszych 5 000 klientów, którzy w okresie od 1 kwietnia do 31 maja br. założą Konto e-direct w Volkswagen Bank Polska, otrzymają premię 50 zł.

  Czytaj dalej

 • Złoty Bankier dla Volkswagen Bank Polska za najlepszy kredyt samochodowy06.02.2012
  Volkswagen Bank Polska po raz kolejny został laureatem plebiscytu Złoty Bankier organizowanego przez portal finansowy Bankier.pl i firmę PayU S.A. O zwycięstwie w kategorii „Najlepszy kredyt samochodowy” zdecydowali internauci, którzy głosowali na najlepsze usługi i produkty finansowe 2011 r.

  Czytaj dalej

 • Nowa ŠKODA w kredycie 3,99%20.01.2012
  ŠKODA Auto Polska wspólnie z Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy z dniem 2 stycznia wprowadziły nową ofertę finansową dla wszystkich modeli marki ŠKODA.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank podwyższa oprocentowanie Lokaty Plus Biznes03.01.2012
  Volkswagen Bank direct podniósł oprocentowanie lokaty dla klientów biznesowych. Od 28 grudnia 2011 r. oprocentowanie Lokaty Plus Biznes na okres od 30 do 59 dni wynosi 4,25% - 4,50% w zależności od wysokości wpłaty.

  Czytaj dalej

 • Półroczne Volkswageny zasilą polski rynek samochodów używanych21.12.2011
  Ruszyła sprzedaż samochodów marki Volkswagen, które brały udział w programie pracowniczym Volkswagen Benefit. Na aukcje trafiają modele Golf Hatchback, Golf Variant oraz Caddy. Wszystkie auta są z rocznika 2011, były użytkowane przez 6 miesięcy, mają przebieg poniżej 9 tys. km i posiadają gwarancję.

  Czytaj dalej

 • Eco driving, czyli jak ograniczyć koszty wakacyjnej podróży samochodem?04.08.2011
  W czasach, gdy cena benzyny przekracza magiczną granicę 5 zł za litr, olej napędowy jest niewiele tańszy, podróż autem na długo oczekiwany wypoczynek stanowi duże obciążenie dla domowego budżetu. Jednym ze sposobów na ograniczenie kosztów związanych z użytkowaniem samochodu jest eco driving, który od kilku lat zyskuje coraz większą grupę entuzjastów. Kilku wskazówek, jak jeździć ekologicznie, a przy tym ekonomicznie udziela Marek Jerzak, Kierownik Działu Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska S.A.

  Czytaj dalej

 • Optymalnie dla wolnych zawodów30.11.2011
  Obowiązek rejestrowania wszystkich dochodów poprzez kasy fiskalne sprawia, że coraz większa liczba osób - które prowadzą własną działalność gospodarczą - szuka rozsądnych sposobów obniżenia podstaw opodatkowania. Kredyt czy leasing? Które z rozwiązań jest optymalne w przypadku finansowania samochodu przez przedstawicieli wolnych zawodów, m.in. prawników i lekarzy?

  Czytaj dalej

 • Urodzinowa loteria Volkswagen Bank „BANKOWOŚĆ 10.0” – case study29.11.2011
  Volkswagen Bank istnieje na polskim rynku od kwietnia 2001 roku i jest częścią Volkswagen Bank Polska S.A. – polskiego oddziału międzynarodowego koncernu, którego głównym celem jest finansowanie samochodów z Grupy Volkswagena. Volkswagen Bank oferuje klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom usługi bankowości elektronicznej.

  Czytaj dalej

 • Nowa Lokata Owoc Dnia w Volkswagen Bank28.11.2011
  W listopadzie br. Volkswagen Bank wprowadził 1-miesięczną Lokatę Owoc Dnia z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie nowej lokaty wynosi 5,51%, co odpowiada 6,8% na lokacie tradycyjnej*.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank oferuje pierwszy na rynku kredyt 50/50 bez odsetek na samochody używane24.10.2011
  We wrześniu br. Volkswagen Bank Polska wprowadził promocyjną ofertę kredytową na samochody używane w salonach marek Volkswagen, Audi, ŠKODA i SEAT. Nowość na polskim rynku stanowi kredyt 50/50 z oprocentowaniem 0% dla klientów planujących zakup używanego auta.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank podnosi oprocentowanie lokat terminowych i konta oszczędnościowego01.09.2011
  Od 1 września br. klienci Volkswagen Bank mogą korzystać z wyższego oprocentowania lokat. Nowa oferta została przygotowana dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Bank zwiększył także oprocentowanie rachunku oszczędnościowego Plus Konto.

  Czytaj dalej

 • VW Mania po raz trzynasty27.08.2011
  W dniach 29-31 lipca br. na terenie lotniska w Pruszczu Gdańskim odbędzie się już trzynasta edycja VW Manii. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku dla miłośników samochodów marki Volkswagen, podczas którego mogą m.in. wziąć udział w wyścigach czy obejrzeć pokaz aut po tuningu. Jednym ze sponsorów VW Manii jest Volkswagen Bank direct

  Czytaj dalej

 • Promocyjna oferta finansowa w salonach ŠKODY15.07.2011
  Nowi i obecni klienci Volkswagen Bank direct od 15 maja do 31 grudnia br. mogą bez dodatkowych opłat pobierać gotówkę ze wszystkich bankomatów na terenie całego kraju.

  Czytaj dalej

 • Reklama Volkswagen Bank nagrodzona w finale Idea Awards30.03.2010

  Czytaj dalej

 • Konto wolne od opłat - Dla Wolnych Zawodowców01.02.2010

  Konto e-direct w Volkswagen Bank direct to oszczędny, wygodny i dostępny 24 h sposób na zarządzanie pieniędzmi. 1 lutego ruszyła nowa kampania produktowa Volkswagen Bank direct pod hasłem "Dla wolnych zawodowców. Konto wolne od opłat".

  Czytaj dalej

 • Infolinia Volkswagen Bank – bezkonkurencyjna!12.12.2009
  Volkswagen Bank został wyróżniony za bezkonkurencyjną obsługę Klientów za pośrednictwem infolinii.

  Czytaj dalej

Stronicowanie
 • 5 na stronie
 • 10 na stronie
 • zobacz wszystkie

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).