Wartości

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

  • Volkswagen Financial Services laureatem Great Place to Work® 2019

    Volkswagen Financial Services według Instytutu Great Place to Work® należy do Najlepszych Miejsc Pracy 2019! Znaleźliśmy się w gronie 16 wyróżnionych przedsiębiorstw w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób.

Odpowiedzialność
Zaufanie
Odwaga
Orientacja
na klienta
Entuzjazm

Profesjonaliści

Jesteśmy wiarygodnym Pracodawcą, który promuje talenty i nagradza zaangażowanie w pracę. Otwieramy drogę do kariery naszych Pracowników, oferując im szkolenia, praktyki, specjalną politykę dla nowych kadr, zwaną Akademią Volkswagen Bank.

więcej

Studenci i absolwenci

Ze względu na profil naszej działalności, ofertę praktyk kierujemy zwłaszcza do studentów studiów ekonomicznych, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tych kierunków.                                                                                                                   

więcej

Rozwój

Rozwój Pracowników Banku opiera się o model 70/20/10, który oznacza, iż dorośli najlepiej rozwijają i doskonalą swoje kompetencje poprzez następujące działania: przez doświadczenie i praktykę (70%), uczenie się od osób trzecich (20%), szkolenia i kursy (10%).

więcej

Wynagrodzenie i benefity

Naszym Pracownikom gwarantujemy: przyjazne i atrakcyjne miejsce pracy, szeroki wachlarz szkoleń, naukę języka angielskiego lub niemieckiego.                                                                                                                                                 

więcej

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).