Ubezpieczenie kosztów napraw

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Ubezpieczenie kosztów napraw

Ubezpieczenie kosztów naprawy samochodu

Chcesz korzystać z samochodu bez stresu związanego z kosztami ewentualnych napraw? Nasza propozycja to ubezpieczenie kosztów napraw przedłużone do 5 lat.

Dzięki ubezpieczeniu kosztów napraw, niespodziewane usterki samochodu nie są już zmartwieniem. Po upływie gwarancji fabrycznej, ubezpieczenie zapewnia zwrot kosztów usunięcia awarii powstałych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Program Volkswagen Life Time – oferta dla samochodów nowych. Oferta tylko dla Volkswagen Samochody Użytkowe

Co zyskujesz dzięki Ubezpieczeniu kosztów napraw:

  • Ochronę przed nieoczekiwanymi wydatkami
  • Profesjonalną pomoc w ASO Volkswagena
  • Fachową naprawę przy użyciu wyłącznie oryginalnych części
  • Łatwiejszą sprzedaż Twojego używanego samochodu z gwarancją
  • Atrakcyjne ceny

Szczegóły przedstawi Ci sprzedawca w salonach Volkswagen.

Ubezpieczenie kosztów napraw chroni przed kosztami awarii samochodu.

  • Decydując się na ofertę nie musisz tego robić przy zakupie pojazdu, możesz to zrobić maksymalnie do 23 miesięcy, licząc od daty pierwszej rejestracji. Pamiętaj jednak, iż aby skorzystać z oferty o najszerszym zakresie ochrony „Pakietu Pełnego” należy to zrobić najpóźniej do 6-go miesiąca i przebiegu pojazdu do 50 tys. km.
  • Ubezpieczenie kosztów napraw dostępne jest w czterech pakietach, o różnym zakresie ochrony – od wersji „Pakiet Podstawowy”, obejmującej główne podzespoły samochodu, do „Pakiet Pełny”, w której bezpłatnie usuwane są wszelkie usterki, zgodnie z OWU programu.
  • Umowę można zawrzeć na 12, 24 lub 36 miesięcy w każdym z Pakietów, z wyłączeniem modelu Crafter, gdzie dostępna jest maksymalnie na 24 miesiące. Limit km w programie wynosi 250 000 km.

Szczegóły przedstawi Ci sprzedawca w salonach Volkswagen.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).