Aktualności

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Aktualności

Aktualności
 • Mechanizm podzielonej płatności25.06.2018

  Szanowny Kliencie,

  Od 1 lipca 2018 Bank udostępnia nowy sposób realizacji przelewów za pomocą mechanizmu podzielonej płatności (split payment).

  Czytaj dalej

 • Ostrzegamy przed złośliwym wirusem15.06.2018

  Informujemy o szkodliwym wirusie, infekuje on komputery użytkowników, które nie są odpowiednio zabezpieczone, np. poprzez aktualne oprogramowanie antywirusowe.

  Czytaj dalej

 • Zapraszamy na Motor Show 2018!30.03.2018

  Już 5 kwietnia rozpoczyna się największe w Polsce święto motoryzacji – Motor Show. Co roku ta impreza przyciąga na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich tysiące miłośników samochodów i motocykli. W Motor Show tradycyjnie biorą udział marki samochodowe Grupy Volkswagen, a także Volkswagen Financial Services. Zapraszamy do naszej hali – numer 3A!

  Czytaj dalej

 • Czas pracy w okresie Świąt Wielkanocnych30.03.2018

  Uprzejmie informujemy, iż w dniu 31 marca br. (sobota) konsultanci Volkswagen Bank nie będą dostępni. W podanym dniu możliwa będzie wyłącznie obsługa internetowa oraz automatyczna przez telefon.

  Czytaj dalej

 • Zmiana Tabeli Prowizji i Opłat dla Klienta Biznesowego i Regulaminu28.03.2018

  Szanowny Kliencie,

  informujemy, że z dniem 30 maja 2018 r. zmianie ulega Tabela Prowizji i Opłat Klientów Biznesowych oraz Regulamin Prowadzenia Rachunków Bankowych i Użytkowania Kart Płatniczych.

  Czytaj dalej

 • Jeden przelew do ZUS - zmiana dla przedsiębiorców od 1.01.201820.12.2017

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że od dnia 1.01.2018 r. przedsiębiorcy będący płatnikami ZUS będą opłacać składki, wykonując jeden przelew na swój indywidualny rachunek.

  Czytaj dalej

 • Lokalny przetarg na Audytora08.12.2017

  Szanowni Państwo,

  w imieniu Volkswagen Bank Polska S.A. – Informujemy o rozpoczęciu otwartego procesu przetargowego w zakresie usług audytowych. Wszelkie szczegóły znajdą Państwa w załączonym dokumencie.

  Czytaj dalej

 • Globalny przetarg na Audytora / Tender for audit services08.12.2017

  Szanowni Państwo,

  w imieniu Volkswagen Bank Polska S.A. oraz pozostałych wymienionych spółek z grupy VW – Informujemy o rozpoczęciu otwartego procesu przetargowego w zakresie usług audytowych. Wszelkie szczegóły znajdą Państwa w załączonych dokumentach.

  Czytaj dalej

 • Zamknięcie rachunków indywidualnych - ważne informacje28.11.2017

  Szanowni Państwo,

  przypominamy, że umowy rachunków indywidualnych wygasną z dniem 30.11.2017. Aby mieć pewność, że wszystkie zlecone przelewy zostaną zrealizowane, prosimy o wykonanie ich do 29.11.2017.

  Czytaj dalej

 • Obligatoryjny ekran w systemie transakcyjnym13.11.2017

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że 20.11.2017 w systemie transakcyjnym pojawi się ekran wymagający od Klienta Indywidualnego podjęcia decyzji, co do sposobu zamknięcia rachunku w Volkswagen Bank. Nie będzie możliwości pominięcia ekranu. Przejście procesu będzie obligatoryjne dla każdego Klienta Indywidualnego, który do tej pory tego nie zrobił. 

  Czytaj dalej

 • Bezpieczeństwo środków na rachunku04.10.2017

  Z informacji opublikowanych na stronie internetowej Związku Banków Polskich (http://zbp.pl/dla-konsumentow/bezpieczny-bank/aktualnosci) wynika, iż w ostatnim okresie zauważono liczne próby wyłudzania informacji o Klientach za pośrednictwem kanału telefonicznego.

  Czytaj dalej

 • Zmieniamy profil działalności17.08.2017

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że Volkswagen Bank Polska S.A. („VW Bank”) przygotowuje się do połączenia z Volkswagen Bank GmbH z siedzibą w Niemczech i zmiany formy prawnej. Planowane przekształcenie połączone będzie z gruntowną zmianą profilu działalności na rynku polskim w zakresie usług depozytowych. Bank całkowicie wycofuje z oferty rachunki bankowe dedykowane Klientom Indywidualnym i zaprzestanie świadczenia na rynku polskim usług depozytowych dla tego segmentu klientów.

  Czytaj dalej

 • Zmiany w Tabeli Oprocentowania Klienta Indywidualnego17.08.2017

  Informujemy, że z dniem 18 sierpnia 2017 r. zmianie ulega Tabela Oprocentowania Klienta Indywidualnego.

  Zmiany związane są z wycofaniem z oferty produktów depozytowych oraz limitów kredytowych dedykowanych Klientom Indywidualnym.

  Czytaj dalej

 • Zmiany w Tabeli Prowizji i Opłat Klienta Biznesowego

  Informujemy, że z dniem 17 lipca 2017 r. zmianie ulega Tabela Prowizji i Opłat Klientów Biznesowych.

  Zmniejszeniu ulegają opłaty związane z wypłatą gotówki w bankomacie w kraju, a także zniesiona zostaje opłata za wydanie karty podstawowej do konta.

  Czytaj dalej

 • Blokada hazardowych transakcji internetowych.29.06.2017

  Szanowni Państwo,

  W związku z art. 29a ust. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 471) informujemy, iż zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty niewykonujące monopolu państwa w tym zakresie, które urządzają gry hazardowe przez sieć Internet bez wymaganego zezwolenia.

  Czytaj dalej

 • Karty Visa - transakcje internetowe, 3D Secure30.01.2017

  Uprzejmie przypominamy, że aby w pełni korzystać z karty Visa do realizacji transakcji internetowych, w tym z zabezpieczeniem 3D Secure prosimy o weryfikację lub ustalenie:

  Czytaj dalej

 • Usługa 3D Secure03.01.2017

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że funkcjonalność 3D Secure zostanie w pełni udostępniona do obsługi transakcji internetowych począwszy od 10 stycznia br.

  Czytaj dalej

 • Zmiana w Tabeli Oprocentowania02.01.2017

  Informujemy, że z dniem 3 stycznia 2017 r. aktualizacji ulegnie Tabela Oprocentowania Klientów Indywidualnych w zakresie wybranych produktów depozytowych – Lokaty Plus, Lokaty 5 Plus, Lokaty Progres oraz Lokaty Owoc Dnia.

  Czytaj dalej

 • Zmiany w Regulaminie31.10.2016

  Informujemy, iż w trosce o bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczonych przez Volkswagen Bank Polska S.A. usług zmianie ulegają zapisy Regulaminu, dotyczące obsługi rachunków bankowych oraz kart płatniczych.

  Czytaj dalej

 • Obligatoryjna zmiana metody dostępu na Hasła SMS16.09.2016

  Przypominamy, że Volkswagen Bank udostępnił swoim Klientom, nowy sposób autoryzacji zleceń płatniczych i identyfikacji posiadacza rachunku za pomocą Haseł SMS.

  Czytaj dalej

 • Zmiana metody dostępu na Hasła SMS07.04.2016

  Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Prowadzenia Rachunków oraz Wydawania Kart Płatniczych z dnia 22 grudnia 2015 r. usługa autoryzacji zleceń płatniczych i identyfikacji posiadacza rachunku za pomocą Tokena jest wygaszana. Prosimy o jak najszybszą zmianę metody dostępu na Hasła SMS.

  Czytaj dalej

 • Uwaga, sprawdź datę ważności Tokena znajdującą się na odwrocie Twojego urządzenia14.01.2016

  Przypominamy, że Volkswagen Bank udostępnił swoim Klientom, nowy sposób autoryzacji zleceń płatniczych i identyfikacji posiadacza rachunku za pomocą Haseł SMS.

   

  Czytaj dalej

Stronicowanie
 • 10 na stronie
 • 20 na stronie
 • zobacz wszystkie

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).