Kredyt gotówkowy

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Gotówkowy Kredyt Plus

Zobowiązania finansowe spłacasz terminowo i nie chcesz przedstawiać zabezpieczeń ani szukać poręczycieli?
Środki chciałbyś otrzymać szybko i bez zbędnych formalności?

Kredyt Plus możesz przeznaczyć na dowolny cel, urlop, remont mieszkania, zakupy, spłatę lub konsolidację innych kredytów albo zadłużenia na karcie kredytowej. Nie musisz określać celu wydatkowania.

Chcesz zwiększyć swoje możliwości finansowe?

Poznaj korzyści Kredytu Plus!

  • Kwota kredytu od 3 000 do 50 000 zł (wysokość max. kwoty kredytu włącznie z prowizją).
  • Bardzo korzystne oprocentowanie.
  • 3% prowizji za udzielenie kredytu.
  • Bez poręczycieli, bez dodatkowych zabezpieczeń

Szczegóły oferty kredytowej:

Kredyt Plus to kredyt gotówkowy dla osób fizycznych, udzielany w wysokości od 3 000 zł do 50 000 zł (wysokość max. kwoty kredytu włącznie z prowizją). Spłata kredytu następuje w ratach miesięcznych w okresie od 3 do 72 miesięcy.

  • Nie wymagamy określenia celu kredytu ani przedstawienia zabezpieczeń lub poręczycieli. Wystarczy, że swoje zobowiązania spłacasz terminowo. Wszystko po to byś mógł w łatwy i przystępny sposób pozyskać dodatkowe środki finansowe.
  • Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku kredytowego jest dostarczenie do Banku wymaganych dokumentów oraz posiadanie przez kredytobiorcę zdolności kredytowej. Szybkie i proste procedury gwarantują minimum formalności oraz niezwłoczne udostępnienie środków.
  • Kredyt gotówkowy Kredyt Plus jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcesz zwiększyć swoje możliwości finansowe i już dziś kupić to, na co stać Cię byłoby dopiero w przyszłości!

Kurs EUR z dnia

Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).