Archiwum

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Wolni Zawodowcy znowu w akcji!

01.10.2009

Odświeżone reklamy „Dla Wolnych Zawodowców” od 5 października będzie można zobaczyć m.in. w stacjach TVN, TVN24, Discovery. Ich bohaterowie to odważne, niezależne osoby, podejmujące śmiałe decyzje i realizujące swoje cele zawodowe lub życiowe pasje. Volkswagen Bank direct, świadcząc usługi przez internet i telefon, oferując swobodny dostęp do rachunku, z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tej grupy, a także wszystkich osób aspirujących do takiej postawy.

Wiosenna kampania reklamowa direct odświeżyła nasz wizerunek nowoczesnego banku internetowego dla klientów detalicznych i małych przedsiębiorstw. Pozwoliła także zwrócić uwagę na naszą atrakcyjną ofertę, w szczególności na jedne z najwyżej oprocentowanych na rynku lokat oraz bezpłatne konta dla osób indywidualnych i firm.

Filmy reklamowe zostały nagrodzone w Polskim Konkursie Reklamy KTR’2009. Spoty prezentujące historię lekarza-wolontariusza, specjalistki od wyburzeń budynków oraz eksperta od  zabezpieczeń urządzeń otrzymały srebro za reżyserię, zdjęcia i dźwięk oraz złoto za montaż w kategorii "WARSZTAT TV/RADIO 2009".

Powrót do listy

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).